logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

استخدام برنامه نویس سی شارپ و c++

استخدام برنامه نویس

در تجارتهای پیشرفته امروزی استخدام برنامه نویس عالی می تواند به تیم شما امتیازات خوبی بدهد. شرکت برنامه نویسی کامپیوتر آوا بدنبال استخدام برنامه نویسان حرفه ای و شناخته شده جهت توسعه شبکه خود می باشد.

موسسه برنامه نویسی آوا از دو روش مصاحبه و بررسی رزومه برنامه نویسان استفاده می کند تا بهترین برنامه نویسان را برای نیاز های خود استخدام کند. اگر شما برنامه نویس یکی از زبان های سی ، سی پلاس پلاس ، سی شارپ ، asp،asp.net،جاوا،اندروید،پایتون،میکرو کنترلر ،php، یا سایر زبان های برنامه نویسی هستید جهت استخدام با ما تماس بگیرید.

استخدام برنامه نویس

دریافت مشاوره استخدام برنامه نویس

بسیاری از افرادی که خود را برنامه نویس می نامند به سختی می توانند برنامه نویسی نمایند و حتی از انجام ابتدایی ترین برنامه نویسی های دانشجویی نیز بر نمی آیند .بنابراین مهم است که جهت استخدام به عنوان برنامه نویس حداقل بتوانید پروژه ای دانشجویی را انجام دهید.درست است که مصاحبه اولین مرحله تست جهت استخدام برنامه نویس می باشد ولی شما باید بدانید این تست ها باید به صورت آنلاین اتفاق بیفتد تا ثابت کند شما دارای نبوغ کد نویسی هستید،بنابراین به ما اعتماد کنید و از پروژه های کوچک دانشجویی (hello world) شروع نمایید تا سرویس های غربالگری ما میزان تخصص ، جدیت و تعهد شما را پیشبینی نموده و شما را به عنوان برنامه نویس استخدام نمایند.

ارسال نمونه کار

هر برنامه نویس حرفه ای حداقل چند نمونه کار دارد که با ارسال آن ها میتوان سبک برنامه نویسی او را مشخص کرد، برنامه نویسی اصلا یک موضوع خیالی نیست و نیاز به به پشتکار و عمل دارد اینکه بتوانید یک کد را از اینترنت دانلود نمایید به عنوان برنامه نویس بودن نیست هر چند در بسیاری از مواقع برنامه نویسان از این کد ها برای حل پروژه های خود استفاده می نمایند.

داشتن اکانت stack overflow

اگر شما برنامه نویس حرفه ای هستید قطعا در سایت stack overflow فعالیت هایی داشته اید.ارسال لینک این فعالیت ها میتواند ما را در اینکه شما جه نوع برنامه نویسی هستید راهنمایی کند.

مهارت های خود را تبلیغ کنید

ما در طول فرایند استخدام برنامه نویس فعالیت شما در سایت های مهم برنامه نویسی مانند GitHubber و stack overflow و سایت های برنامه نویسی داخلی را جدی میگیریم تا از مناسب بودن تخصص شما اطمینان حاصل نماییم.قاعدتا هر برنامه نویسی دارای تخصص ها و مهارت های خاص خود میباشد بعضی ها روی مسایل فرهنگی ، بعضی ها روی پروژه های دیتابیس ، بعضی ها رویه پروژه های محاسباتی و بعضی ها رویه پروژه های هک و قفل گذاری تخصص دارند همچنین عده ای در انجام پروژه های برنامه نویسی دانشجویی تخصص دارند که شامل پروژهای برنامه نویسی کوچک و آموزشی می باشند با تبلیغ این مهارت ها تلاش کنید تا خود را به عنوان یک برنامه نویس استخدام نمایید.با توجه به اینکه ما در تمامی زمینه های فوق سفارش پروژه برنامه نویسی داریم چنانچه به صورت آزمایشی با ما کار نمایید به صورت کاملا خودکار به نیروی گرانشی شرکت ما کشیده شده و به عنوان برنامه نویس استخدام خواهید شد.

انجام مصاحبه موثر

اگر شرایط فوق را دارید زمان آن فرا رسیده با همکاران ما تماس بگیرید و در مورد تخصص های خود با آن ها مصاحبه نمایید ، توجه داشته باشید که صفحه تلفن برای صحبت های تخصص و غربالگری جهت استخدام می باشد ، بنابراین از انجام صحبت های غیر مربوط خودداری نمایید ، زیرا تماس باید فنی و ساختاری باشد.

مثلا بگویید سطح برنامه نویسی من در حد کد نویسی پیداکردن بزرگترین عدد در یک آرایه می باشد یا طراحی مدل های html برای شرکت ها و یا اسکریپت نویسی برای فرمت های خاص در نرم افزار های دیگر و یا طراحی ساختار های داده یا در حد تجزیه بیت یا بایت می باشد.لزوما بسیاری از افراد به این نوع برنامه نویسی های ساده نیز نیاز دارند مانند دانشجوها و دانش آموزان بنابراین لازم نیست شما حتما یک برنامه نویس جادوگر باشید ، با انجام اینجور پروژه ها ما یقین پیدا میکنیم شما به مرحله بعدی می رسید و وقت ما و خود را تلف نمیکنید.

جهت استخدام به عنوان برنامه نویس از پروژه های کوچک شروع نمایید

چنانچه شرایط نامزدی استخدام برنامه نویس را داشته باشید ما چندین پروژه کوچک دانشجویی را به شما میسپاریم تا میزان تعهد ، تخصص و وقت شناسی شما را براورد نماییم ، قطعا شما هم انتظار ندارید قبل از پیوستن به شرکت ما از پروژه های سنگین بهره مند شده و موفق به دریافت کار های پر درامد شوید ، همان طور که ذکر کردیم استخدام برنامه نویس کار سختی است.

انجام پروژه های کوچک شک و تردید در مورد استخدام شما به عنوان برنامه نویس را برطرف می نماید زیرا تولید محصول واقعی نیازمند پشتکار ، تخصص ، وقت شناسی و تعهد شما می باشد.

نرخ اعلام شده توسط شما برنامه نویسان تاثیر بسیاری در استخدام شما به عنوان برنامه نویس دارد وقتی یک پروژه کوچک را که در طول یک یا چند روز قابل انجام است انتخاب کرده و به صورت دور کاری انجام میدهیم غالبا هزینه های بسیار کمتری نسبت به ایجاد آن در داخل شرکت دارید و ما انتظار نداریم هزینه های شما برای یک مینی پروژه نجومی یا غیر قابل پرداخت باشد زیرا اعلام هزینه های نا متعارف نشان از سازگاری مناسب جهت انجام پروژه کوچک می باشد.

به عنوان برنامه نویس استخدام شده و در شرکت ما همکاری نمایید.

نکته قدم های قبلی این است که ما ۹۵ درصد مطمین میشویم که قبل از اینکه به عنوان برنامه نویس پا به اتاق شرکت ما بگذارید و از مزایای حقوق تضمینی ، بیمه تامین اجتماعی و از سایر مزایای رفاهی شرکت ما برخوردار شوید استخدام درستی نموده ایم زیرا متوجه خواهیم  شد که شما به برنامه نویسی علاقه دارید و میتوانید با گروه کوچک ارتباط برقرار کنید و در زمینه رشته تخصصی خود توانمند هستید  ، میماند آخرین قدم که آیا تیم برنامه نویسی ما از کار با شما لذت میبرد ؟ و اگر پاسخ این سوال مثبت بود تنها نکته باقی مانده این است که چگونه پروژه خود را به بازار عرضه کنید .

در نظر بگیرید حتی در بهترین شرایط استخدام یک انسان سخت است و یک پست شغلی بنا به دلایلی فراتر از کنترل شرکت ما باشد بنا براین هیچ استخدامی در موسسه ما ابدالدهر نخواهد بود و هفته ای ۴۰ ساعت یا بیشتر باید بهترین تلاش خود را در این مبارزه انجام بدین و به آن عشق بورزید تا در هر دوطرف از این ارتباط نهایت استفاده را ببرند.

موسسه برنامه نویسی آوا، قصد استخدام تعداد زیادی برنامه نویس در زمینه های مختلف و انواع زبانهای برنامه نویسی دارد. نحوه استخدام به صورت دورکاری یا پروژه ای می باشد. چنانچه مایلید به همکاری هستید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا عضو کانال تلگرام ما شوید.

تلگرام استخدام برنامه نویس

استخدام برنامه نویس

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا

کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X myStickymenu