logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

انجام پروژه های gis و نقشه برداری

نرم افزار gis ، نرم افزاری بسیار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی می باشد.این نرم افزار توانایی ذخیره و مدیریت اطلاعات مکانی را دارا می باشد.

تمامی پروژه های تهییه شده در محیط جی ای اس دارای ۴ مرحله زیر میباشند:

  1. ورود داده به gis
  2. مدیریت داده ها در gis
  3. تجزیه و تحلیل داده ها در gis
  4. تهیه خروجی gis

نرم افزار gis قابلیت ارتباط بین اطلاعات غیر جغرافیایی را با اطلاعات مکانی در حجم زیاد دارا می باشد به عنوان مثال برنامه های مدیریت ترافیک ، برنامه های مسیر یابی و یا پیدا کردن یک نقطه خاص از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

گروه برنامه نویسی آوا با استفاده از دانش و تخصص اساتید رشته جی ای اس به عنوان پیشرو ترین موسسه در زمینه خدمات جی ای اس در ایران در حال فعالیت میباشد و انجام بیش از ۲۴۰۰ پروژه کارشناسی در این حوزه و هزاران هکتار نقشه برداری در ادارات دولتی و غیر دولتی و راه سازی و … از افتخارات این موسسه میباشد.

انجام پروژه ای gis ونقشه برداری

ورود داده به جی ای اس

تشخیص و گردآوری اطلاعات مورد نیاز مانند نقشه توپوگرافی ، نقشه زمین شناسی ، تولید لایه ها ، تبدیل و اتصال بین لایه ها ، انتخاب سیستم مختصات متناسب با پروژه و مدیریت پایگاه داده

مدیریت داده ها در جی ای اس

شناخت اهداف پروژه و تفکیک اجزا پروژه جی ای اس ، بررسی پروژه های مشابه انجام شده ، راه کارها و نتایج ان ها ، شناخت مخاطبان پروژه و خروجی و گزارشات مورد نیاز ایشان ، شناسایی اهداف جانبی و استفاده از داده ها و خروجی ها در پروژه های دیگر

تجزیه و تحلیل داده ها در جی ای اس

تجزیه و تحلیل داده ها و ترکیب آن ها ، تولید مدل های فضایی و نقشه های ساده ، تولید گزارشات و تحلیل های مورد نیاز ، در این بخش مورد بررسی قرار میگیرند.

تهیه خروجی در جی ای اس

تولید نقشه های نهایی و نمایش اطلاعات قابل رویت برای کارفرما ، تولید گزارشات ، و نمودارهای تحلیل رویه نقشه ، تولید راهنما و درج مشخصات رویه نقشه و ارایه نتایج در این مرحله صورت میگیرد.

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X myStickymenu