logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

انجام پروژه برنامه نویسی بازی جورچین با زبان C

انجام پروژه برنامه نویسی بازی جورچین با زبان C

انجام پروژه برنامه نویسی بازی جورچین با زبان C

در این بازی ابتدا ابعاد جدول توسط کاربر تعیین میشود و برنامه به صورت تصادفی از هر حرف انگلیسی تعداد زوج را داخل خانه های این جدول قرار میدهد.  و به مدت ده ثانیه این جدول را به کاربر نمایش می دهد. و بعد از ده ثانیه ، این حروف پاک شده و داخل جدول به صورت علامت سوال نمایش داده می شود. حالا کاربر با استفاده از کلیدهای جهت دار صفحه کلید ، در خانه های جدول بالا و پایین و چپ و راست می رود تا به خانه مورد نظر خودش برود. در آن خانه با فشردن کلید اینتر ، حرف آن خانه نمایش داده می شود. اگر کاربر بتواند خانه بعدی که این حرف داخل آن قرار گرفته را درست تشخیص دهد ، آن دو حرف برای کاربر نمایش داده می شود و بقیه حروف جدول به صورت علامت سوال نمایش داده می شود. این بازی تا زمانی که کاربر تمام خانه ها را درست حدس بزند و یا کلید Esc را فشار دهد ادامه پیدا می کند . این بازی با زبان سی طراحی شده است و در صورت نیاز می توانید از طریق راههای ارتباطی سایت آن را سفارش دهید.

در زیر عکسهایی از محیط بازی را مشاهده می نمایید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا

کلیک کنید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X myStickymenu