logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

برنامه مدیریت دانشجویان دانشگاه به زبان c++

برنامه مدیریت دانشجویان دانشگاه به زبان c++

برنامه مدیریت دانشجویان دانشگاه به زبان c++

برنامه مدیریت دانشجویان دانشگاه به زبان c++

در این برنامه ابتدا یک منو ظاهر می شود که از کاربر چند انتخاب می گیرد :

 • افزودن دانشجو
 • ویرایش دانشجو
 • نمایش اطلاعات یک دانشجوی خاص
 • نمایش اطلاعات همه دانشجویان
 • خروج از برنامه

این برنامه سی پلاس پلاس با استفاده از استرکچرها یک ساختار جهت نگهداری دانشجویان معرفی می نماید و سپس یک آرایه ۱۰۰ عضوی از این استرکچر تعریف می نماید. در صورتی که منوی اضافه نمودن دانشجو انتخاب شود ابتدا تعداد دانشجویان پرسیده شده و سپس اطلاعات تک تک آنها دریافت و در آرایه ذخیره می شود. اطلاعات دانشجویان شامل اقلام زیر میباشد که به راحتی قابل افزایش و تغییر می باشند :

 1. نام
 2. نام خانوادگی
 3. شماره دانشجویی
 4. سال ورود
 5. معدل
 6. تعداد واحد پاس شده

برنامه پس از دریافت این اطلاعات ، امکانات ویرایش و نمایش آنها را در اختیار کاربر قرار می دهد. ساختار استرکچر این پروژه در یک هدر فایل جداگانه تعریف شده و  برنامه به صورت توابع تعریف شده که هر تابع در یک فایل .cpp قرار گرفته است.

تصویری از محیط اجرای این پروژه را در زیر مشاهده می نمایید:

برنامه مدیریت دانشجویان دانشگاه به زبان c++این بهترین برنامه جهت آموزش structure و آرایه و اشاره گرها در c++ می باشد. همچنین ساختار تقسیم پروژه به چند فایل کوچک و ضمیمه کردن آنها در فایل اصلی بهترین روش ایجاد خوانایی و توسعه برنامه می باشد. جهت دریافت این پروژه و سایر پروژه های c++ و یا سفارش پروژه برنامه نویسی c++ با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات powerpoint services را از ما درخواست نمایید.

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X myStickymenu