logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

پروژه تهیه بانک اطلاعاتی صاحبان مشاغل کشور

پروژه جهت تبلیغات هوشمند ، مناسب صاحبین مشاغل مختلف
– پروژه تهیه بانک اطلاعاتی صاحبان مشاغل کشور

پروژه تهیه بانک اطلاعاتی صاحبان مشاغل کشور ، پروژه عظیمی است که توسط گروه برنامه نویسی آوا و به زبان سی شارپ طراحی شده است. ربات هوشمند این پروژه در سایتهای مختلف به دنبال شماره تلفنهای درج شده در سایت می گردد و بر اساس مشاغل مربوطه ، آنها را دسته بندی می کند.

به عنوان مثال فرض کنید نیاز به شماره تلفن تمامی افرادی دارید که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند. این ربات با سرچ تمامی سایتهای مربوطه ، شماره تلفن برنامه نویسان ایران را استخراج نموده و در قالب تکست ، اکسل و یا هر فرمت خروجی دیگر به شما تحویل می دهد. تا بتوانید با آن افراد تماس حاصل نمایید و یا پیامک بفرستید. این پروژه قابلیت افزودن به پروژه دیگری را دارا است که می تواند افراد مورد نظر را به گروههای تلگرام شما اضافه نماید و یا دعوتنامه و متن تبلیغاتی خاصی را برای آنها بفرستد. جهت اطلاعات بیشتر و خرید این پروژه از طریق راههای ارتباطی سایت ، با ما در ارتباط باشید.

سفارش انجام پروژه برنامه نویسی تهیه بانک اطلاعتی صاحبان مشاغل مختلف کل کشور توسط مدیر گروه برنامه نویسی آوا پیشنهاد داده و طراحی شد. با استفاده از این پروژه تبلیغات شما هدفدار شده و مخاطبین خاص خود را خواهید داشت.

admin
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت